en-Pastelkové léto

04/07/2018

Další umělecké omalovánky spatřili světlo světa :)

Knížka se jmenuje Pastelkové léto, má 33 stran, opět krásný silný 200g papír, stříbrná twin spirála, A4 rozměr, veliká, krásná, půlkilová... já prostě neumím dělat malé a kapesní knížky :)

"Uprostřed zimy jsem v sobě objevil věčné léto" Albert Camus

Albert Camus napsal tato slova už dávno, a já jsem je teď použila jako úvodní citát pro svou omalovánku Pastelkové léto. Proč?
Po celý život se přesvědčuji o tom, že své štěstí si nosíme v sobě - záleží na našem vnitřním nastavení... vždy jsem milovala barevné léto a nesnášela šedivou zimu. Vše má ale svůj smysl - jak svobodné, energií nabité léto, tak pošmourná, do sebe schovaná zima. K životu patří jak období "léta", tak i období "zimy"... období radostí a období smutků. Co je však podstatné, je náš přístup k tomu. Být si vědom svých vnitřních pokladů, které zůstávají v nás věčně - ať už je léto či zima, ať je dobře nebo zle, ať máme období takové či makové. Uchovat si v duši pořád vědomí svobody a vodopád barev, a bez ohledu na okolnosti ctít v sobě vděčnost za ty dary ... Pastelkové léto je právě o tom.

Listování knížkou je tady:

První tři nádherně vymalované obrázky přišly od talentované Ley Čambor (instagram: _leusha_) a rybí královna je od další skvělé koloristky Marcely Lašákové:

Kde se dá Pastelkové léto zakoupit?

Objednávky pište prosím do mailu: lenka.filonenko@seznam.cz a knížku Vám zašlu v dárkovém balení, s podpisem, věnováním a dárečkem za 277 Kč + 60 Kč poštovné.

Dále je Pastelkové léto dostupné v e-shopech: Krajina omalovánek a Farebný kamienok.

Přeji krásné léto - třeba i s pastelkou v ruce :)