Art of Tarot - tarotové omalovánky velké Arkány

26.01.2021

Kde bylo tam bylo, byla jednou jedna malá holka. Ve svém dětském životě zažívala spoustu radostí, ale i starostí - těch možná i víc, než by se na její věk patřilo. Toužila vytvořit si vlastní svět, místo, kde by mohla zanechat svůj otisk, a svobodně rozkvést. Toužila vyletět ze známého, někdy tíživého prostředí, kde nemohla najít sama sebe a nikdo jí nerozuměl. Věděla, že splnit si své sny může jen tehdy, když pozná, kým vlastně je, co je její poslání a po čem vlastně touží.

Jakmile dospěla, naskytla se jí možnost odcestovat do zahraničí - bez váhání se rozloučila, sbalila svých pár věcí a s tlukoucím srdcem se vydala do neznáma.

Tak by mohl začínat příběh Blázna, první z karet velké Arkány. Ten příběh pokračuje dál a dál, v nekonečně mnoha podobách a variacích.

Cesta velké Arkány nás vede postupně po různých stádiích vývoje lidské duše. Ukazuje nám, jakým situacím denně čelíme, z jakých různých úhlů je můžeme chápat a jak s nimi naložit, a jaké cenné ponaučení si z nich vzít, abychom mohli jít zas dál.

Tato omalovánková knížka byla dlouho v mých myšlenkách, a trvalo několik let, než jsem ji zhmotnila. Dnes mám z ní obrovskou radost a pocit zadostiučinění, myslím, že se povedla :)

Pod krásně sametovou obálkou se zlatým nápisem se ukrývá:

  • 22 celostránkových "line art" ilustrací, které znázorňují všechny karty Velké arkány + bonusový obrázek - tisk na kvalitním papíře gramáže 250 gsm
  • 22 karet (zmenšených obrázků ) na pevnějším 300 gsm papíře, určených k vystřihnutí
  • stručný úvod do Tarotu a několik základních způsobů výkladu karet, které sa dají uplatnit i na samotnou Velkou arkánu
  • význam každé karty - obrázku: význam, klíčová slova, tipy k barvám

Tato knížka je opět vytištěna na kvalitním hladkého papíře gramáže 250 gsm, na který se dá malovat nejen pastelkami, ale také akvarelem, akrylem, fixami a pod.

Listování knížkou si můžete prohlédnout zde:

Listování s povídáním natočila i naše česká omalovánková youtube královna Coloring Martina:

Koupit si knížku můžete v e-shopu Kolorka.eu ZDE.

Nebojte se Tarotu, není to žádná věda, žádný okutizmus, žádná šamanina! Hrát si s Tarotem může každý - a pokud na vykládání karet moc nejste, určitě si užijete alespoň vybarvování obrázků.