Kouzelné čtení o Praze

31.05.2023

V knihovničkách většiny rodin s dětmi určitě leží nějaká ta knížka Kouzelného čtení od Albi. I u nás doma jsou tyto interaktivní knihy oblíbené... jenže tahle! Tahle je úplně naprosto nej! A tohle není reklama!

Samozřejmě je skvělá nejen proto, že jsem ji ilustrovala já a tedy děti se můžou vytahovat před kamarády :)

Ale hlavně proto, že kniha "Putování magickou Prahou" je opravdu super nabušená vyprávěním, pověstmi, informacemi, a je k ní dokonce i detailní (také mluvící) mapa. Co se mi líbí úplně nejvíc, že s knihou a mapou můžete společně řešit i hru hledání kamene mudrců.

Když vyřešíte šifru, napíšete e-mail do Albi a oni vám pošlou (anebo osobně v Albi prodejně v Praze vám dají) nalezený "kámen mudrců" a s ním v knize uslyšíte ještě daleko víc tajemných pověstí.

Vše je namluveno výbornými herci, kterých hlasy se moc dobře poslouchají a dokážou vás vtáhnout do děje. Já jsem tedy naprosto nadšená, protože něco takového jsem ještě neviděla.

Mám velkou radost, že jsem měla tu čest ilustrovat tuto knihu - dalo mi to zabrat, ale na výsledek jsem opravdu pyšná. Díky, Albi!

Putování magickou Prahou se dá koupit asi v každém knihkupectví, anebo na e-shopu Albi: https://eshop.albi.cz/kniha-putovani-magickou-prahou/