Nové omalovánky ENIGMA!

29.03.2020
Moje nová knížka omalovánek pro dospělé má název ENIGMA a je nyní dostupná ke koupi a ke stažení v digitální formě, jako PDF kniha.

Na těchto obrázcích jsem pracovala od začátku roku a původně jsem si myslela, že je vydám jako papírovou knihu koncem května. Obvykle je papírová kniha jako první a až pak ji zpracuji pro digitální verzi. Tentokrát je to opačně...

Protože je tolik z nás teď doma a zažíváme spoustu emocí, k tomu do některých krajin je teď odeslání balíku skoro nemožné, rozhodla jsem se nečekat a rovnou dát k dispozici PDF knihu, kterou si každý může ihned stáhnout, doma vytisknout a malovat. Vybarvování, stejně jako každá jiná umělecká a tvořivá činnost, má úžasné uklidňující a povzbuzující účinky...

Odkud se vzal název Enigma?

99% omalovánkářů jsou ženy. Všechny totiž máme vrozenou potřebu být tvořivé, kreativní, něco krásného vytvořit a pak se z toho těšit.

Tvořivost je jedním z pokladů a tajemství, které k nám ženám (ale samozřejmě i mnoha mužům, ale ti většinou upřednostňují jiný projev než omalovánky, což je možná škoda :) ) patří, stejně jako další  - často nevědomé - poklady: intuice... vášeň... spojení s Přírodou... vnitřní moudrost... nespoutanost... soucit... a mnoho dalších.

Tyto vnitřní poklady a schopnosti nejsou v dnešní době příliš používány, a ani žádány. Nezní tak "cool a sexy" jako třeba vnější úspěch, průbojnost, ctižádost, majetek, moc, obdiv. Přesto je bytostně potřebujeme a měly (měli) bychom je v sobě hledat a pěstovat.

Slovo Enigma je řeckého původu a znamená "záhada, hádanka, tajemství". Je to něco skrytého, co bychom rádi rozlouskli... například své dávno zapomenuté, anebo neprozkoumané schopnosti a síly.

Ten, kdo preferuje stínované obrázky, se taky dočká - už pracuji na stínované verzi, už brzy bude!!! A jakmile to půjde, vyjde i knížka tištěná, s krásným obalem, kvalitním papírem a v kroužkové vazbě.

Omalovánky jsou zatím dostupné na Fleru TADY.