Nová knížka omalovánek Enigma

04.06.2020

Na tuto knížku jsem se moc těšila, protože mám pocit, že je ze všech mému srdci nejbližší. Už v průběhu kreslení jednotlivých obrázků jsem měla silnou potřebu je hned pustit do světa, alespoň v digitální podobě.

Ale co vám budu povídat... kniha je kniha.

Když jsme je dovezli v krabicích z tiskárny a otevřeli s napětím první krabici, skoro jsem nedýchala. Já to vždy tak prožívám :) Knihy jsou opravdu nádherné a jsem na ně pyšná.

Před těma 3 rokama, kdy jsem se rozhodla vydat svou první knížku (Kapka štěstí) jsem vůbec netušila, kam mě tato cesta zavede... a jak moc se posunu. Samozřejmě žádná cesta vlastně nemá konec a vždy je co zlepšovat, kam mířit. Ale když si porovnám svou neumělou prvotinu (kterou ale pořád velice miluji) a novou Enigmu, přijde mi jako bych ušla velký kus té cesty...

Ale každý umělec se musí vyvíjet a kráčet pořád dál. A když říkám umělec, nemyslím tím nikoho s nadpřizeným talentem, ale nás všechny, kdo rádi občas vezmeme do ruky pastelky, tužku, barvy. I ten, kdo vybarvuje omalovánky, je umělcem, který se vyvíjí a může své dovednosti rozvinout do netušených dimenzí...

Omalovánka Enigma má velikost A4, kvalitní hladký papír gramáže 250 g/m2, sametově hebkou obálku se zlatým nápisem, kroužkovou kovovou vazbu.

Obrázky jsou jemně předstínované (nestínovaná verze v klasickém Line art stylu je dostupná v elektronické podobě ke stažení a tisku, zatím v mém Fler obchůdku).

Každý obrázek představuje jednu z mnoha tváří ženské (ale nejen ženské) duše. V každém obrázku najdete příběh o divokosti, moudrosti, intuici, propojení s přírodou a instinkty, s naší duší... V každém obrázku se ukrývá "enigma" - tedy taková hádanka, šifra... příběh.

Listování celou omalovánkou můžete shlédnout tady:

Kde se dá tento poklad koupit?

V mém novém e-shopu na těchto stránkách - anebo klikni na tlačítko dole. S objednávkou v mém e-shopu Kolorka dostanete ke knize kromě podpisu a věnování také omalovánkové přáníčko a krásnou záložku.

Také se dá zakoupit na mém Fleru TADY

A dále v e-shopech: Krajina omalovánek, Radost pro maminku.