Vílí omalovánky

30.05.2022

Nové krásné omalovánky jsou na světě. Tato knížka je plná vílích a elfích stvoření, které žijí nepozorovaně v různých místech naší planety a starají se harmonický běh přírodních dějů.

Obrázky na Tebe dýchnou laskavostí a tajemností. Přírodní bytosti nejsou ani "dobré", ani "zlé" - v jejich světě takové duální rozlišování neexistuje. Vše v přírodě má totiž své místo a slouží určitému vyššímu účelu.

Proč název "Fairy Bliss"?

Dlouho jsem o názvu přemýšlela. Je v angličtině, protože většina mých omalovánek se pokaždé rozletí po celém světě :) Chtěla jsem název, který by vystihoval pocit, představu - jaké by to bylo, být jemněhmotnou, éterickou vílou? Bytostí, která ctí přírodní řád jako svůj vlastní biorytmus... nevím, jestli mají víly emoce jako lidé, ale podle mě žijí ve stavu "nad emocemi", v takovém jakoby meditačním stavu plynutí, kdy prostě splývají s přírodou.

Slovíčko "bliss" znamená v angličtině něco jako "blaho, blaženost". Takže Fairy Bliss = vílí blaženost :) anebo pohádkově blažený pocit.

Obálka má navozovat příjemný jarní pocit, kdy se přírodou linou vůně květin a rašících lístků. Tehdy mají víly spoustu práce! :)

Listování knížkou můžeš zhlédnout tady:

Jestli máš chuť oživit některé z víl a elfů svými barvami, nemusíš se bát sáhnout ani po akvarelu - papír skvěle zvládá i větší vrstvy vody a umožňuje tak těm odvážnějším víc si pohrát s vlastní tvořivostí...

Knihu si můžeš objednat přímo u mě - každou knížku podepisuji a s láskou balím do pošťáko-odolných balíčků.

Malování zdar a krásné jaro - léto!