Hello Spring!

Jarní umělecké omalovánky pro dospělé i větší děti.

V knize najdete 21 jemně stínovaných obrázků na jarní tematiku - roztomilá zvířecí mláďata, realistické jarní květiny a přírodní scenérie.

Všechny obrázky jsou nakreslené do tvaru oválu, který evokuje tvar vajíčka - symbolu jara. Zvířecí slaďouši jsou obklopeni typickými jarními květinami, obrázky jsou detailní, ale vyvážené - tak, aby vás malování bavilo.

Jemné předstínování (včetně zvířecí srsti/ peří) vám usnadní jak rozvržení světlých a tmavých míst pomocí stínování, tak pomáhá i k více "plastickému" výsledku malování.

Kvalitní hladký papír, sametová laminace obálky, zlatá ražba, spolu s nádhernými obrázky dělají z této omalovánky i originální dárek pro maminku, dceru, sestru, kamarádku... Kromě pastelek můžu doporučit i použití mokrých technik: akvarel, inkousty, fixy, rozmývací pastelky... tady se meze Vaší kreativitě nekladou!

  • Formát A4
  • Pevná kovová kroužková vazba
  • Hladký papír gramáže 250g
  • Celkem 21 celostránkových obrázků k vymalování + menší obrázek na úvodní stránce
  • Tisk z jedné strany papíru
  • Stránka pro věnování + testovací stránka

Knížka bude podepsána a pečlivě zabalena. Pokud si přejete i věnování, napište to prosím do poznámky u objednávky. Věnování v knize není možné v případě zaslání na dobírku.

Kdo dává přednost omalovánkám Line art, tedy bez stínování, doporučuji knížku Hello Spring! v "line art" elektronické PDF verzi, kterou si můžete stáhnout a vytisknout doma na svůj oblíbený papír.490,00 Kč